cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

ECO Nawóz odstraszający krety 1 kg

Stopień
1 Review

Preparat ogranicza populację kretów w uprawach rolniczych, ogrodach działkowych i przydomowych.

19,79 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00047

Środek na krety zawiera wszystkie podstawowe pierwiastki (azot, fosfor, potas i inne). Wapń z magnezem stanowią składniki odżywcze, które polepszają wykorzystanie azotu w glebie i regulują jej odczyn, eliminując zakwaszenie. Magnez z żelazem wpływają na syte zabarwienie trawnika. Zeolitowy składnik nawozu zawiera nieprzyjemne dla kretów substancje aromatyczne, co powoduje ucieczkę zwierząt występujących na nawożonej powierzchni. Przy regularnym i całorocznym zastosowaniu granulatu do trawników, krety przestaną tworzyć nowe kretowiska. Nawóz do trawników można stosować do wszystkich rodzajów trawników. Nawóz zawiera mikroskładniki.

Zwalcza:

Zapobiega powstawaniu kretowisk, nawozi rośliny i trawniki.

Sposób użycia:

Stosować od marca do września w odstępach 2-3 tygodniowych w dawkach 50 g nawozu na 2 m² trawnika. Nawóz rozsypać równomiernie na powierzchni trawnika, najlepiej po jego skoszeniu. Nie stosować w czasie dużego nasłonecznienia i silnego wiatru.

Czas działania:

W zależności od zastosowania.

Pojemność:

1 kg.

Arkusz danych
Okres przydatności
3 lata
Skład
Azot całkowity (N) 21%wag., Wapń 6%wag., Magnez 4%wag., Potas 8%wag.
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3105 20 90

Pobierz

Karta Charakterystyki DV47

Pobierz (263.61KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).