cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

VACO Krem łagodzący ukąszenia 75 ml

Stopień
1 Review

Krem łagodzący do stosowania na skórę. Zawiera aktywny kolagen pochodzenia naturalnego ujędrniający i nawilżający naskórek. Regeneruje i spowalnia proces starzenia się skóry

10,13 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00009

Zawiera mentol, który zmniejsza uczucie świądu i powoduję efekt chłodzenia. Krem przeznaczony do użytku zewnętrznego. Idealny do stosowania na co dzień, nie posiada składników plamiących i barwiących. Ma przyjemny, delikatny zapach.

Kolagen pochodzenia naturalnego działa nawilżająco i ujędrniająco dzięki czemu zmniejsza podrażnienia, regeneruje i wygładza skórę przywracając jej elastyczność.

Alantoina przyspiesza regenerację i ułatwia gojenie się uszkodzonego naskórka, dodatkowo działa przeciwzapalnie

Mentol posiada właściwości znieczulające i chłodzące, dzięki czemu zmniejsza efekt swędzenia lub pieczenia, pozostawiając przyjemne uczucie chłodu.

Krem nie pozostawia tłustego nalotu i dobrze się wchłania. Produkt porównywalny z działaniem do leków, testowany dermatologicznie.

Przeznaczenie

Przynosi ulgę przy ukąszeniach i podrażnieniach

Sposób użycia

niewielką ilość kremu łagodzącego nanieść na miejsca zaczerwienione, a następnie okrężnymi ruchami wcierać w skórę przez kilka sekund i pozostawić na skórze do całkowitego wchłonięcia.

Arkusz danych
Okres przydatności
PAO 12 miesięcy
Skład
Niebezpieczne składniki mieszaniny, wpływające na klasyfikację mieszaniny, wraz z ich klasyfikacją i oznakowaniem zgodnie z rozporządzeniem WE 1907/2006 (REACH) oraz 2015/830.
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3304 99 00

Pobierz

Karta Charakterystyki DV9

Pobierz (131.22KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).