cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

Wielki Lep na Muchy (60 cm x 30 cm) 4 szt.

Stopień
1 Review

Bardzo prosta i skuteczna pułapka lepowa o dużych rozmiarach na muchy, jeden arkusz może wyłapać przeszło 4000 much lub innych owadów latających

31,11 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00018

Eliminuję szkodniki bez konieczności stosowania środków chemicznych. Do wykorzystania w oborach, szklarniach, magazynach, sadownictwie, przemyśle spożywczym i wszędzie tam gdzie zachodzi podejrzenie występowania szkodników latających. Zastosowana substancja lepowa wykazuje wysoką odporność na utlenianie. Produkt jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych oraz hodowlanych.

Zwalcza

muchy końskie, muchy domowe, muchy ścierwice, muszki owocowe, mszyce, meszki i inne.

Sposoby użytkowania wielkich arkuszy lepowych na muchy

Sposób użycia

  1. Korzystając z załączonych patyczków należy nadać kształt arkuszowi używając do tego otworów znajdujących się na krawędzi.
  2. Arkusz na muchy można przyczepić do dowolnej powierzchni.
  3. Arkusze można ciąć na paski, tak by dopasować je do odpowiedniego kształtu lub wymiaru. Rozwiązanie to sprawdza się w sadownictwie.

Aby uzyskać optymalną skuteczność działania zaleca się rozwieszenie arkuszy w odległości od 3 do 5 metrów od siebie.

Arkusz danych
Okres przydatności
3 lata
Skład
Karton powleczony klejem
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3808 91 90
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).