cart12 0 Koszyk
3 Konto
4 Info

ECO Atraktantowy lep na muchy (okrągły)

Stopień
1 Review

Lep na muchy to mechaniczny sposób na zmniejszenie populacji much i innych owadów latających w pomieszczeniach poprzez ich odławianie.

0,73 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

DV00027

Jego skład jest dobrany tak, aby charakteryzował się dużą lepkością w zakresie różnych temperatur i dodatkowo wabił muchy, by przysiadły na jego powierzchni. Nie zawiera aktywnych substancji chemicznych i jest produktem bezpiecznym dla człowieka i zwierząt domowych.

Zwalcza

  • muchy,
  • meszki,
  • ćmy,
  • inne owady latające

Sposób użycia

Wyjąć lep okrężnym ruchem, powiesić w miejscu gromadzenia się owadów z dala od miejsc nasłonecznionych i przeciągów. Środki ostrożności: nie wieszać lepu bezpośrednio nad żywnością, chronić przed dziećmi. Zużyte lepy traktować jako odpad komunalny.

Czas działania

W zależności od zastosowania i warunków do 6 miesięcy

Arkusz danych
Skład
Produkt w formie taśmy papierowej pokrytej warstwą kleju, zwiniętej w rulon w tulejce papierowej. Produkt nie zawiera w swoim składzie komponentów klasyfikowanych jako niebezpieczne w ilościach wymagających podawania w karcie charakterystyki.
Kraj pochodzenia
Polska
Kod CN
3808 91 90

Pobierz

Karta Charakterystyki DV27

Pobierz (145.73KB)
Opinie klientów
opinie (1)
Stopień
Brak opini użytkowników.
Informujemy, że nie podejmujemy działań w celu zapewnienia, aby opinie w sklepie pochodziły wyłącznie od osób, które używały produktu lub go nabyły. (ze względu na obecność naszych produktów w sklepach stacjonarnych, innych sklepach internetowych).